Piaskownica 400 x 800 x 1200 mm Impregnacja Zielona

Ilość:

CHARAKTERYSTYKA

Piaskownica o wymiarach, dzięki którym możemy postawić ją nawet w małym ogródku lub na tarasie. Piaskownica została wyposażona w wygodne siedziska w formie ławeczek. Wszystkie elementy są wykonane z selekcjonowanego, suszonego drewna sosnowego zabezpieczonego przed czynnikami atmosferycznymi podczas impregnacji ciśnieniowej. Stosowany impregnat jest bezpieczny dla zdrowia dzieci oraz środowiska. Wszystkie elementy piaskownicy są heblowane po suszeniu drewna – dzięki temu ich powierzchnia jest zdecydowanie gładsza. Jest świetna alternatywą dla piaskownic plastikowych, które szybko się nagrzewają, odkształcają i pękają. Piaskownica jest wysyłana w elementach do samodzielnego montażu wraz z potrzebnymi akcesoriami oraz instrukcją. Piaskownica nie posiada dna.

Jedną z bardzo lubianych przez dzieci form spędzania czasu na świeżym powietrzu są zabawy w piasku. Dzięki oferowanej piaskownicy zyskają Państwo miejsce, gdzie dziecko będzie bawiło się bezpiecznie, rozwijając swoją kreatywność i zawierając nowe znajomości.

Cechy produktu

Norma
Piaskownica została wyprodukowana zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa: „PN-EN 1176-1:2009, PN-EN 1176-7:2009 Wyposażenie placów zabaw i nawierzchni.”
  
Bezpieczny produkt
Piaskownice produkowane są z myślą o bezpieczeństwie dzieci, dlatego stosujemy farbę dekoracyjo - ochronną, która jest bezpieczna dla zdrowia dzieci oraz środowiska.

Drewno suszone
Suszenia drewna ma bardzo duży wpływ na trwałość drewna, ponieważ na tym etapie eliminujemy wszelkie jego wady. Przy obróbce drewno suszone uzyskuje większą gładkość powierzchni. Proces suszenia pozwala również uniknąć wahań wymiarów przy zmianie temperatury czy wilgotności powietrza.

Impregnacja ciśnieniowa
To najlepszy sposób zabezpieczenia drewna przed działaniem warunków biologicznych ( grzyby, owady, pleśń ) i atmosferycznych ( deszcz, śnieg, słońce ). Proces polega na wtłaczaniu pod dużym ciśnieniem specjalnego preparatu (Korasit XK) impregnującego drewno w głąb deski.

Wysokiej jakości komponenty
Zastosowanie nierdzewnych zawiasów i wkrętów gwarantuje długoletnią wytrzymałość piaskownic oraz zapewnia piękny i estetyczny wygląd, bez śladów rdzy.
Wysokość: 400 mm
Szerokość: 1200 mm
Głębokość: 800 mm
Waga: 20.89 kg
Materiał: Drewno suszone
Kolor: Zielony
Gatunek drewna: Sosna
Zabezpieczenie drewna: Impregnacja ciśnieniowa
Montaż: Produkt wymaga złożenia