Piaskownica dla dzieci 1100 x 1100 mm z ławeczkami kolorowa

Ilość:

CHARAKTERYSTYKA

Kolorowa piaskownica została wyposażona w ławeczki, które po rozłożeniu tworzą pokrywę. Siedziska w formie ławek są praktyczne i wygodne – dziecko może usiąść i oprzeć się, pełnią także funkcję dodatkowego miejsce do stawiania babek z piasku. Ławki tworzące pokrywę, chronią piasek przed zanieczyszczeniem np. przez niesforne zwierzęta. Piaskownica jest wykonana z suszonego drewna sosnowego zabezpieczonego przed działaniem czynników atmosferycznych farbą ochronną, która jest bezpieczna dla dzieci. Wszystkie elementy piaskownicy są heblowane po suszeniu drewna – dzięki temu ich powierzchnia jest znacznie gładsza. Jest świetną alternatywą dla piaskownic plastikowych, które szybko się niszczą i nagrzewają w upalne dni. Piaskownica jest wysyłana w elementach do samodzielnego montażu wraz z potrzebnymi akcesoriami oraz instrukcją. Piaskownica nie posiada dna.


Jedną z bardzo lubianych przez dzieci form spędzania czasu na świeżym powietrzu są zabawy w piasku. Dzięki oferowanej piaskownicy zyskają Państwo miejsce, gdzie dziecko będzie bawiło się bezpiecznie, rozwijając swoją kreatywność i zawierając nowe znajomości.

Cechy produktu

Bezpieczny produkt
Piaskownice produkowane są z myślą o bezpieczeństwie dzieci, dlatego stosujemy farbę dekoracyjo - ochronną, która jest bezpieczna dla zdrowia dzieci oraz środowiska.

Norma
Piaskownica została wyprodukowana zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa: „PN-EN 1176-1:2009, PN-EN 1176-7:2009 Wyposażenie placów zabaw i nawierzchni.”

Drewno suszone
Suszenia drewna ma bardzo duży wpływ na trwałość drewna, ponieważ na tym etapie eliminujemy wszelkie jego wady. Przy obróbce drewno suszone uzyskuje większą gładkość powierzchni. Proces suszenia pozwala również uniknąć wahań wymiarów przy zmianie temperatury czy wilgotności powietrza.

Zabezpieczenie zanurzeniowe
Elementy piaskownicy zanurzane są w zbiornikach z farbą ochronną – taka metoda pozwala równomiernie pokryć powierzchnie elementów oraz idealnie zabezpiecza drewno przed działaniem czynników zewnętrznych.

Wysokiej jakości komponenty
Zastosowanie nierdzewnych zawiasów i wkrętów gwarantuje długoletnią wytrzymałość piaskownic oraz zapewnia piękny i estetyczny wygląd, bez śladów rdzy.
Wysokość: 225 mm
Szerokość: 1100 mm
Głębokość: 1100 mm
Waga: 25 kg
Materiał: Drewno suszone
Gatunek drewna: Sosna
Zabezpieczenie drewna: Farba dekoracyjno - ochronna
Montaż: Produkt wymaga złożenia