Piaskownica dla dzieci 1200 x 1200 mm z daszkiem kolorowa

Ilość:

CHARAKTERYSTYKA

Kolorowa piaskownica posiada szerokie, wygodne siedziska dla dzieci oraz daszek. Siedziska tworzą dodatkowe miejsce do budowania babek z piasku, natomiast daszek wykonany z wodoodpornego poliestru chroni dziecko przed promieniowaniem słonecznym. Wysokość, na której chcemy umiejscowić daszek oraz kąt jego nachylenia są regulowane. Piaskownica posiada dużą powierzchnię do zabawy, ze swobodnym dostępem z każdej strony. Wykonana jest z suszonego drewna sosnowego malowanego farbą ochronną, która jest nietoksyczna i bezpieczna dla zdrowia dzieci. Wszystkie elementy piaskownicy są heblowane po suszeniu drewna – dzięki temu ich powierzchnia jest gładka, bez zadr. Piaskownice drewniane są idealnym zamiennikiem dla plastikowych, ponieważ nie nagrzewają się na słońcu oraz nie odkształcają. Piaskownica jest wysyłana w elementach do samodzielnego montażu wraz z potrzebnymi akcesoriami oraz instrukcją. Piaskownica nie posiada dna.

Jedną z bardzo lubianych przez dzieci form spędzania czasu na świeżym powietrzu są zabawy w piasku. Dzięki oferowanej piaskownicy zyskają Państwo miejsce, gdzie dziecko będzie bawiło się bezpiecznie, rozwijając swoją kreatywność i zawierając nowe znajomości.

Cechy produktu

Norma
Piaskownica została wyprodukowana zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa: „PN-EN 1176-1:2009, PN-EN 1176-7:2009 Wyposażenie placów zabaw i nawierzchni.”
  
Bezpieczny produkt
Piaskownice produkowane są z myślą o bezpieczeństwie dzieci, dlatego stosujemy farbę dekoracyjo - ochronną, która jest bezpieczna dla zdrowia dzieci oraz środowiska.

Drewno suszone
Suszenia drewna ma bardzo duży wpływ na trwałość drewna, ponieważ na tym etapie eliminujemy wszelkie jego wady. Przy obróbce drewno suszone uzyskuje większą gładkość powierzchni. Proces suszenia pozwala również uniknąć wahań wymiarów przy zmianie temperatury czy wilgotności powietrza.

Zabezpieczenie zanurzeniowe
Elementy piaskownicy zanurzane są w zbiornikach z farbą ochronną – taka metoda pozwala równomiernie pokryć powierzchnie elementów oraz idealnie zabezpiecza drewno przed działaniem czynników zewnętrznych.

Wysokiej jakości komponenty
Zastosowanie nierdzewnych zawiasów i wkrętów gwarantuje długoletnią wytrzymałość piaskownic oraz zapewnia piękny i estetyczny wygląd, bez śladów rdzy.
Wysokość: 1200 mm
Szerokość: 1200 mm
Głębokość: 1200 mm
Waga: 25 kg
Materiał: Drewno suszone
Gatunek drewna: Sosna
Zabezpieczenie drewna: Farba dekoracyjno - ochronna
Montaż: Produkt wymaga złożenia