Piaskownica sześciokątna z daszkiem 1400 mm kolorowa

Ilość:

CHARAKTERYSTYKA

Kolorowa piaskownica z praktycznymi, wygodnymi siedziskami. Piaskownica o sześciokątnym kształcie posiada wystarczającą powierzchnię do zabawy, ze swobodnym dostępem z każdej strony oraz daszek wykonany z wodoodpornego poliestru, który chroni dziecko przed promieniowaniem słonecznym. Wysokość, na której chcemy umiejscowić daszek oraz kąt jego nachylenia są regulowane. Wykonana jest z selekcjonowanego, suszonego drewna sosnowego zabezpieczonego przed czynnikami atmosferycznymi farbą ochronną, która jest bezpieczna dla dzieci. Drewno użyte do budowy piaskownicy zostało oheblowane po wysuszeniu, więc wszystkie elementy są wygładzone. Piaskownice drewniane są idealnym zamiennikiem dla plastikowych, które nagrzewają się na słońcu oraz odkształcają. Piaskownica jest wysyłana w elementach do samodzielnego montażu wraz z potrzebnymi akcesoriami oraz instrukcją. Piaskownica nie posiada dna.
Wymiary:
- bok ma długość 700 mm
- odległość mierzona od rogu do rogu to 1400 mm
- odległość mierzona od boku do boku to 1250 mm

Jedną z bardzo lubianych przez dzieci form spędzania czasu na świeżym powietrzu są zabawy w piasku. Dzięki oferowanej piaskownicy zyskają Państwo miejsce, gdzie dziecko będzie bawiło się bezpiecznie, rozwijając swoją kreatywność i zawierając nowe znajomości.

Cechy produktu

Bezpieczny produkt
Piaskownice produkowane są z myślą o bezpieczeństwie dzieci, dlatego stosujemy farbę dekoracyjo - ochronną, która jest bezpieczna dla zdrowia dzieci oraz środowiska.

Drewno suszone
Suszenia drewna ma bardzo duży wpływ na trwałość drewna, ponieważ na tym etapie eliminujemy wszelkie jego wady. Przy obróbce drewno suszone uzyskuje większą gładkość powierzchni. Proces suszenia pozwala również uniknąć wahań wymiarów przy zmianie temperatury czy wilgotności powietrza.

Zabezpieczenie zanurzeniowe
Elementy piaskownicy zanurzane są w zbiornikach z farbą ochronną – taka metoda pozwala równomiernie pokryć powierzchnie elementów oraz idealnie zabezpiecza drewno przed działaniem czynników zewnętrznych.

Wysokiej jakości komponenty
Zastosowanie nierdzewnych zawiasów i wkrętów gwarantuje długoletnią wytrzymałość piaskownic oraz zapewnia piękny i estetyczny wygląd, bez śladów rdzy.
Wysokość: 200 mm
Szerokość: 1400 mm
Waga: 25 kg
Materiał: Drewno suszone
Gatunek drewna: Sosna
Zabezpieczenie drewna: Farba dekoracyjno - ochronna
Montaż: Produkt wymaga złożenia