Piaskownica zamykana 1200 x 1200 Impregnacja Brąz

Ilość:

CHARAKTERYSTYKA

Czystość piasku, w którym bawią się maluchy jest bardzo ważna, dlatego proponujemy Państwu praktyczną piaskownicę z pokrywami. Jej szczelne wieko chroni piasek przed różnorodnymi zanieczyszczeniami, np. spowodowanymi przez niesforne zwierzęta lub przed opadami. Piaskownica jest wyposażona w obrzeża o szerokości 10 cm, które są idealne do siedzenia oraz do stawiania na nich budowli z piasku. Wykonana jest z suszonego drewna sosnowego, które zostało zaimpregnowane nietoksycznym preparatem bezpiecznym dla zdrowia dzieci. Wszystkie elementy piaskownicy są heblowane do momentu uzyskania gładkiej powierzchni, nie posiadają zadr. Drewniane piaskownice mogą stać cały czas na dworze, ponieważ nie odkształcają się, nie pękają, a co najważniejsze nie nagrzewają się, tak jak piaskownice plastikowe.
Piaskownica jest wysyłana w elementach do samodzielnego montażu wraz z potrzebnymi akcesoriami oraz instrukcją. Piaskownica nie posiada dna.

Jedną z bardzo lubianych przez dzieci form spędzania czasu na świeżym powietrzu są zabawy w piasku. Dzięki oferowanej piaskownicy zyskają Państwo miejsce, gdzie dziecko będzie bawiło się bezpiecznie, rozwijając swoją kreatywność i zawierając nowe znajomości.

Cechy produktu

Norma
Piaskownica została wyprodukowana zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa: „PN-EN 1176-1:2009, PN-EN 1176-7:2009 Wyposażenie placów zabaw i nawierzchni.”
  
Bezpieczny produkt
Piaskownice produkowane są z myślą o bezpieczeństwie dzieci, dlatego stosujemy farbę dekoracyjo - ochronną, która jest bezpieczna dla zdrowia dzieci oraz środowiska.

Drewno suszone
Suszenia drewna ma bardzo duży wpływ na trwałość drewna, ponieważ na tym etapie eliminujemy wszelkie jego wady. Przy obróbce drewno suszone uzyskuje większą gładkość powierzchni. Proces suszenia pozwala również uniknąć wahań wymiarów przy zmianie temperatury czy wilgotności powietrza.

Impregnacja ciśnieniowa
To najlepszy sposób zabezpieczenia drewna przed działaniem warunków biologicznych ( grzyby, owady, pleśń ) i atmosferycznych ( deszcz, śnieg, słońce ). Proces polega na wtłaczaniu pod dużym ciśnieniem specjalnego preparatu (Korasit XK) impregnującego drewno w głąb deski.

Wysokiej jakości komponenty
Zastosowanie nierdzewnych zawiasów i wkrętów gwarantuje długoletnią wytrzymałość piaskownic oraz zapewnia piękny i estetyczny wygląd, bez śladów rdzy.
Wysokość: 280 mm
Szerokość: 1200 mm
Głębokość: 1200 mm
Waga: 25 kg
Materiał: Drewno suszone
Kolor: Pigment brązowy
Gatunek drewna: Sosna
Zabezpieczenie drewna: Impregnacja ciśnieniowa
Montaż: Produkt wymaga złożenia