Stół piknikowy MINI 850 x 750 mm

Ilość:

CHARAKTERYSTYKA

Dziecięcy stół piknikowy został stworzony z myślą o najmłodszych – jest jednocześnie praktycznym meblem, jak i świetnym miejscem do zabawy. Wspaniale będzie pełnił swoją funkcję w prywatnym ogródku, na tarasie czy też w przedszkolu lub na placu zabaw. Wygodne siedzisko oraz spory blat sprawiają, że jest on bardzo komfortowy w użytkowaniu. Przebywanie na świeżym powietrzu, wśród zieleni, sprzyja prawidłowemu rozwojowi dzieci, a dzięki drewnianemu stolikowi piknikowemu, maluchy mają nowe możliwości do zabawy w ogrodzie.

Stolik można malować na dowolne kolory preparatami przeznaczonymi do zabezpieczenia drewna. Stolik ten jest bardzo prosty w montażu – w zestaw wchodzą wszystkie potrzebne akcesoria oraz instrukcja montażu. Stolik piknikowy, jako produkt drewniany, jest ekologiczny i stanowi świetną alternatywę dla plastikowych zamienników.

Stolik jest wykonany z surowego drewna sosnowego. Wszystkie elementy drewniane są heblowane na sucho, dzięki czemu są gładkie, pozbawione drzazg. Jest to produkt najwyższej jakości wykonania, o bardzo solidnej konstrukcji i bezpieczny w użytkowaniu, bez ostro zakończonych krawędzi. Wkręty , które znajdują się w zestawie, są wykonanae ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję.

Cechy produktu

  • stół pomieści 4 dzieci
  • suszone drewno sosnowe
  • drewno surow
  • gładka powierzchnia, bez drzazg
  • łatwy w montażu – wkręty oraz instrukcja w zestawie

Pielęgnacja

Drewniane meble ogrodowe, nawet te impregnowane ciśnieniowo, należy systematycznie konserwować. Dziecięcy stolik z ławkami jest sprzedawany w stanie surowym, więc warto zabezpieczyć go preparatem do drewna iglastego według uznania – bezbarwnym lub barwiącym.
Wysokość: 530 mm
Szerokość: 750 mm
Waga: 10 kg
Materiał: Drewno nieimpregnowane
Kolor: Naturalny
Gatunek drewna: Sosna